شرایط بازگشت کالا

شرایط بازگشت کالا

7 روز ضمانت بازگشت کالا

یکی از مهم ترین اولویت های فروشگاه اینترنتی نلین مد آرامش خاطر مشتریان از خرید خود میباشد. در همین راستا نلین مد تمام تلاش خود را می کند تا اطلاعات دقیق و کاملی از محصولات در سایت قرار داده شود تا مشتریان بتوانند با آگاهی کامل اقدام به خرید نمایند. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، قصد بازگشت و یا تعویض کالای خریداری شده را داشته باشند که در این راستا نلین مد ضمانت 7 روزه جهت بازگرداندن کالا را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد که محاسبه این بازه به این صورت است.

پس چنان چه قصد تعویض دارید، در حداقل زمان ممکن پس از دریافت کالا اقدام نمایید تا این روال بدون هیچ گونه مشکلی، برای شما انجام شود.

به چه دلایلی می توان کالای خریداری شده را مرجوع یا تعویض کرد؟
  • عدم مطابقت محصول سفارش داده شده با محصول دریافتی
  • وجود نقص و ایراد در کالای خریداری شده
  • مناسب نبودن سایز محصول دریافتی
  • مورد پسند نبودن کالای دریافتی
کالاهای قابل بازگشت و یا تعویض را چگونه ارسال کنیم؟

برای ثبت درخواست مرجوعی کافیست از طریق یکی از روش های زیر با ما در ارتباط باشید

توجه: هزینه پست ارسال کالا برای فروشگاه اینترنتی نلین مد به عهده مشتری می باشد.

پس چنان چه قصد تعویض دارید، در حداقل زمان ممکن پس از دریافت کالا اقدام نمایید تا این روال بدون هیچگونه مشکلی، برای شما انجام شود.

کالاهای قابل بازگشت و یا تعویض به هنگام ارسال باید دارای چه شرایطی باشند؟

– در زمان مرجوع کردن کالای خریداری شده، مطمئن شوید که کالا را در بسته بندی ویژه خود ( همان گونه که دریافت کرده اید )، و در همان بسته بندی قرار دهید.

– در تمامی کالاها اتیکت کالا باید سالم باشد. در صورت جدا شدن و یا مخدوش شدن تگ‌ها، کالای خریداری شده قابل استرداد نمی‌باشد.

– ایراد ظاهری در کالا به وجود نیامده باشد و در حالت نو باقی مانده باشد.

– انواع لباس‌ها: بو نگرفته باشند، دچار چروکی و رفتن خط اتو نشوند، لکه و کثیفی بر روی لباس نباشد و با بسته بندی خود محصول بازگشت داده شود.

کلیه موارد فوق باید توسط کارشناس کنترل کیفیت و سلامت کالا در فروشگاه اینترنتی نلین مد تایید شود و در صورت تایید، کالا قابلیت بازگشت و یا تعویض را خواهد داشت.

کدام کالاها قابلیت بازگشت و یا تعویض را دارند؟

تمامی محصولات موجود در سایت نلین مد قابلیت بازگشت و یا تعویض را دارند بجز موارد زیر:

  • دسته بندی لباس: بادی، نیم تنه
  • دسته بندی اکسسوری‌: آینه

تنها موارد ذکر شده به علت رعایت مسائل بهداشتی و حقوق شخصی مشتریان محترم قابلیت بازگشت و یا تعویض را ندارند.

بعد از ارسال کالا چه اتفاقی خواهد افتاد؟

بعد از دریافت کالا توسط نلین مد کارشناسان کنترل کیفیت و سلامت کالای ارسالی را مورد بررسی قرار داده و در صورت داشتن شرایط لازم بخش کنترل کیفی پس از بررسی محصول در اولین فرصت با مشتری تماس گرفته و جهت تعویض و یا عودت وجه راهنمایی‌ های لازم را ارائه می‌ کنند.

– در صورتی که مشتریان محترم قصد تعویض کالا را داشته باشند، بن خرید به ارزش روز کالا از طریق پیامک برایشان ارسال می‌گردد تا سفارش جدید خود را انجام دهند، هزینه ارسال سفارش جدید به عهده مشتری می‌باشد.

– در صورتی که مشتریان درخواست بازگشت وجه را داشته باشند بعد از بررسی کالا توسط واحد کنترل کیفیت و سلامت نلین مد، ظرف 72 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد. (در نظر داشته باشید که در این صورت هزینه ارسال اولیه از مبلغ کل کسر خواهد شد.)

– پس از صدور بن برای مشتری، امکان لغو آن و دریافت وجه برای مشتری وجود نخواهد داشت.

– در صورت تعویض کالا، هزینه رفت و برگشت بر عهده مشتری خواهد بود.

توجه: در صورتی که کالای بازگشت داده شده در سفارشی باشد که در آن سفارش هدیه، کوپن تخفیف و … به مشتری تعلق گرفته باشد مبلغ تخفیف از مبلغ کل کسر گردیده و مابقی مبلغ استرداد می‌گردد.

ارتباط با واحد خدمات پس از فروش نلین مد:

تلفن تماس: 02191016769

ایمیل: info@nelinmode.com

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!